Rodzina produktów MIXLINE firmy AQForm to proste liniowe formy, idealne do nowoczesnego wnętrza. Oprawy są dostępne w wersjach do montażu natynkowego, wpuszczane oraz wiszące. Możliwe jest konfigurowanie wielu parametrów: barwy światła w szerokim zakresie (2700K, 3000K, 4000K), kątów świecenia źródeł (26° i 54°), barwy samej oprawy (czarny struktura, biały struktura, szary, miedź, złoty struktura, mieszany) oraz wymiarów. Dostępne długości zależą od konkretnej rodziny i mogą mieścić się w przedziałach 167-192cm, 160-216cm. W zależności od wersji lampy różnią się rozkładem modułów dostarczających światło skupione, światło rozproszone oraz blend, pod którymi mieszczą się elementy bloków zasilania.

AQForm MIXLINE

Formy prostokątne, idealne do większych pomieszczeń, mają wymiary 120x89cm.

Oprawy z rodziny MIXLINE dostępne są w wersjach do montażu nastropowego, wpuszczane oraz wiszące. Oprawy nastropowe znajdują zastosowanie szczególnie w pomieszczeniach o mniejszej wysokości. Lampy wiszące są odpowiednie do pomieszczeń wysokich, w których umieszczenie oprawy na zwieszeniach zapewni lepszy komfort użytkowania. Wreszcie lampy wpuszczane dostarczają znakomitego oświetlenia nie ingerując w przestrzeń pomieszczenia.

Warto wiedzieć, że lampy, w zależności od wersji, dostarczają strumień świetlny zależny od ilości modułów, co powiązane jest z długością oprawy. Możecie Państwo uzyskać u nas profesjonalne wsparcie w zakresie doboru oprawy do konkretnych zastosowań z uwzględnieniem funkcji pomieszczenia.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani oprawami o innych, niestandardowych rozmiarach, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Jesteśmy w stanie dostarczyć oprawy wykonane indywidualnie wg Państwa projektu.


Wersje dostępne 'od ręki', z naszego magazynu.


Rodziny produktów MIXLINE: