- WYBIERZ PARAMETRY
- DARMOWA WYSYŁKA
Instrukcja montażu
Dane fotometryczne
Model 3DS
| Szerokość | 2,3cm |
| Wysokość | 2,5cm |
| Napięcie zasilania oprawy | 48V |
| Minimalna odległość źródła światła od oświetlanego obiektu lub powierzchni | 0.2 m |
| Kąt świecenia | 59° |
| Kierunek świecenia | directional down |
| Klasa ochronności IEC | 3 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Współczynnik CRI | CRI>90 |
| Miejsce montażu oprawy | sufit |
| Grupa mocy | M |
Źródło światła: LED, zintegrowane
Dostępna temperatura barwowa: 2700K/3000K/4000K/2700-6500K
Sterowanie w opcji: DALI
Zawiera zintegrowane źródło światła.
W ramach jednej szyny multitrack można podłączyć oprawy do dwóch obwodów, pod warunkiem zastosowania dwóch zasilaczy. Aby oprawy mogły działać na dwóch obwodach trzeba podzielić zamawiane produkty i odpowiednio wybrać sterowanie ON/OFF i ON/OFF – drugi obwód.
W ofercie szybkiej dostawy QS dostępne są wybrane warianty produktu oznaczone przy numerze katalogowym znakiem "QS". Standardowy kolor adaptera: biała oprawa – biały adapter, czarna oprawa – czarny adapter. Oprawa jest kompatybilna z systemami: multitrack i high multitrack
W ofercie szybkiej dostawy QS dostępne są wybrane warianty produktu oznaczone przy numerze katalogowym znakiem QS.
| M927 | medium power - średnia moc | 2700K | CRI>90 |
| M930 | medium power - średnia moc | 3000K | CRI>90 |
| M940 | medium power - średnia moc | 4000K | CRI>90 |
| M962 | medium power - średnia moc | 2700-6500K | CRI>90 |
| Kod | Kolor | Zdjęcie |
|---|---|---|
| 12 | czarny | ![]() |
| 13 | biały | ![]() |
Zobacz także