- WYBIERZ PARAMETRY
- DARMOWA WYSYŁKA
Instrukcja montażu
Dane fotometryczne
Model 3DS
| Długość | 24,5cm |
| Szerokość | 16,8cm |
| Wysokość | 4,6cm |
| Napięcie zasilania oprawy | 230V |
| Minimalna odległość źródła światła od oświetlanego obiektu lub powierzchni | 0.5 m |
| Miejsce montażu oprawy | sufit |
| Klasa ochronności IEC | 1 |
| Rodzaj optyki | halogen/retrofit |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Sterowanie | ON/OFF |
| Waga | 1,1 kg |
| Grupa mocy | 0 |
Moc: max LED 16W
Nie zawiera źródła światła.
Zawiera zasilacz
Kierunek świecenia: non-directional down
Brak sterowania
| Kod | Kolor | Zdjęcie |
|---|---|---|
| 12 | czarny | ![]() |
| 13 | biały | ![]() |
Zobacz także