- WYBIERZ PARAMETRY
- DARMOWA WYSYŁKA
Instrukcja montażu
Dane fotometryczne
Model 3DS
| Szerokość | 7,2cm |
| Wysokość | 6cm |
| Napięcie zasilania oprawy | 230V |
| Minimalna odległość źródła światła od oświetlanego obiektu lub powierzchni | 0.2 m |
| Klasa ochronności IEC | 1 |
| Rodzaj optyki | - |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Współczynnik CRI | CRI>90 |
| Miejsce montażu oprawy | sufit |
| Sterowanie | ON/OFF |
| Grupa mocy | M |
Moc: zależy od wersji
Dostępna temperatura barwowa: 3000K/4000K
Zawiera zintegrowane źródło światła.
Zawiera zasilacz
| M930 | medium power - średnia moc | 3000K | CRI>90 |
| M940 | medium power - średnia moc | 4000K | CRI>90 |
| Kod | Kolor | Zdjęcie |
|---|---|---|
| 12 | czarny | ![]() |
| 13 | biały | ![]() |
| 19 | złoty | ![]() |
| 82 | taupe | ![]() |
| 83 | terakota | ![]() |
| 84 | szary | ![]() |
| Model | Ozn. | Moc oprawy/Moc źródła Strumień oprawy/Strumień źródła |
|---|---|---|
| 50041-M930-XX-XX-XX | M | 28,5W/24W 3210lm/3210lm |
| 50041-M940-XX-XX-XX | M | 28,5W/24W 3390lm/3390lm |
| 50042-M930-XX-XX-XX | M | 35,5W/32W 4280lm/4280lm |
| 50042-M940-XX-XX-XX | M | 35,5W/32W 4520lm/4520lm |
| 50043-M930-XX-XX-XX | M | 44W/40W 5350lm/5350lm |
| 50043-M940-XX-XX-XX | M | 44W/40W 5650lm/5650lm |
Zobacz także