- QS - WYSYŁKA 3-5 DNI
- DARMOWA WYSYŁKA
Więcej wersji tego produktu: link
| Kolor | biały |
| Wysokość | 0,1cm |
| Średnica | 7,8cm |
| Kąt świecenia | 34° |
| Rodzaj optyki | biały odbłyśnik |
| Strumień świetlny oprawy | 480lm |
| Strumień świetlny źródła | 750lm |
| Moc źródła | 6W |
| Grupa mocy | A |
| Napięcie zasilania lampy | 16700 |
| Klasa ochronności | 3 |
| Temperatura barwowa | 2700K |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szczelność | IP44/20 |
| Kierunek świecenia | directional down |
Źródło światła: LED, zintegrowane
Dostępna temperatura barwowa: 2700K/3000K/4000K
Zawiera zintegrowane źródło światła.
W ofercie szybkiej dostawy QS dostępne są wybrane warianty produktu oznaczone przy numerze katalogowym znakiem QS.
| A927 | adjustable - regulowana moc | 2700K | CRI>90 |
| A930 | adjustable - regulowana moc | 3000K | CRI>90 |
| A940 | adjustable - regulowana moc | 4000K | CRI>90 |
| M927 | medium power - średnia moc | 2700K | CRI>90 |
| M930 | medium power - średnia moc | 3000K | CRI>90 |
| M940 | medium power - średnia moc | 4000K | CRI>90 |