Od początku 2021 w produktach marki AQForm zastąpiono popularne kolory czarny mat (końcówka kodu -02) oraz biały mat (końcówka kodu -03) nowymi barwami matowymi, odpowiednio: czarny struktura (końcówka kodu -12) oraz biały struktura (końcówka kodu -13).

W przypadku nowych instalacji rekomendujemy wybór nowych kolorów matowych: czarny struktura -12 oraz biały struktura -13.

Nowe pokrycie charakteryzuje znacznie większa odporność na uszkodzenia oraz trwałość.

Na specjalne zamówienie nadal jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu lampy w kolorach -02 i -03. W przypadku zainteresowania zakupem takich opraw prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Z oferty wycofywane są również kolory: alu mat (końcówka kodu -01) oraz antracyt struktura (końcówka kodu -18). W większości produktów dostępnych w naszym sklepie te kolory są już niedostępne, jednak na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie je dostarczyć. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

W ofercie pozostają barwy: czarny połysk (-22), biały połysk (-23) i złoty struktura (-19). Dostępne są one w przypadku większości produktów. (ta informacja w roku 2022 nie jest już aktualna)

Ponadto w roku 2021 pojawiły się dwa nowe kolory: szary (-16) oraz miedź (-17). Kolor szary zastępuje dotychczasowy kolor alu mat (-01), który został wycofany z produkcji.