Szynoprzewody MULTITRACK

Szynoprzewody oświetleniowe to elastyczne rozwiązanie. Możliwość zasilenia wielu opraw z jednego punktu elektrycznego i łatwość zmiany ich rozmieszczenia w obrębie szyny zapewnia dużą elastyczność już na etapie projektowania. W trakcie użytkowania wnętrza – daje możliwość łatwego dostosowania oświetlenia do zmieniających się potrzeb. Bezpieczne napięcie 48V wewnątrz MULTITRACK pozwala tworzyć kompozycje nawet w zasięgu ręki. Umożliwia to tworzenie efektownych układów przenoszących oświetlenie z sufitu na ścianę. Oprawy dedykowane do systemu MULTITRACK dostępne są w dwóch wariantach sterowania: On-Off (włącz-wyłącz) oraz DALI, który jest kompatybilny z AQsmart. Dostępność sterowania przenosi elastyczność tego systemu na kolejny poziom. Można nie tylko fizycznie zmieniać rozkład oświetlenia, ale też ściemniać czy ustawiać sceny świetlne, również zdalnie.

Nowe szynoprzewody MULTITRACK

Wprowadzone zmiany:

  • Nieznaczne różnice w dolnej części przekroju szynoprzewodów.
  • Brak części stalowej: szynoprzewód w nowej wersji nie posiada części stalowej, więc nie jest szynoprzewodem magnetycznym.
  • Nowy adapter pasuje do obu szynoprzewodów multitrack.
  • Nowe łączniki elektryczne pasują do obu typów szynoprzewodów multitrack.

Dzięki tym zmianom nowe szynoprzewody multitrack są łatwiejsze w przygotowaniu do montażu a jednolita konstrukcja aluminiowa umożliwia cięcie lub wiercenie w nowym szynoprzwodzie multitrack na miejscu montażu.

Dostępna paleta produktów

Szynoprzewody MULTITRACK wraz z osprzętem i akcesoriami umożliwiającymi zbudowanie niemal dowolnej instalacji znajdziecie Państwo tu: SZYNOPRZEWODY MULTITRACK

Oprawy kompatybilne z systemem szynoprzewodów MULTITRACK można znaleźć tu: LAMPY AQFORM MULTITRACK

Niewiarygodna elastyczność

System szynoprzewodów MULTITRACK, dzięki specjalnym elementom, umożliwia budowanie dowolnych kształtów na ścianach i suficie. Specjalne łączniku umożliwiają "przejście" linii szynoprzewodu z sufitu na ścianę. Dodatkowo, dzięki prostemu mocowaniu lamp, zmiana konfiguracji systemu jest dziecinnie prosta. Te cechy stawiają producenta AQForm w gronie światowych liderów w elastycznym oświetleniu systemowym.

MULTITRACK AQForm

Montaż szynoprzewodu nastropowego MULTITRACK

Montaż szynoprzewodu wpuszczanego MULTITRACK

Instrukcja montażu MULTITRACK wpuszczany (pdf)

CENNIK SZYNOPRZEWODY MULTITRACK (xls)

CENNIK SZYNOPRZEWODY MULTITRACK (pdf)

Katalog systemu MULTITRACK

aqform multitrack

Wybrane produkty AQForm MULTITRACK

Szynoprzewody MULTITRACK AQForm

Lampy MULTITRACK AQForm

Akcesoria MULTITRACK AQForm